تله کینزی چیست؟

تله کینزی توانایی حرکت دادن اجسام توسط انرژی روانی می باشد.تئوری که در ارتباط با تله کینزی وجود دارد که آن به وسیله میدانهای انرژی یا امواج انرژی روانی به میزان کافی متراکم شده اند باعث حرکت اجسام می شود.هر کسی به سعی و تلاش مناسب می تواند نیروی خود را تحت کنترل در آورده و مورد استفاده قرار دهد.همه افراد بطور ذاتی دارای نیروهای روانی و قدرت تله کینزیمی باشد .


تله کینزی


ما از همه قسمتهای مغز خود استفاده نمی کنیم. 

انسان به طور متوسط فقط از 8% نیروی ذهن و مغزش استفاده می کنه. یعنی 92% بدون استفاده مانده است. 

انسان میتونه خیلی از کارایی که حتی به فکر من و شما نمیرسه رو هم انجام بده. خودتونو دست کم نگیرید . تله کینزی فقط یکی از اون کارهاست

 هر یک از ما از قسمت خاصی از مغز خود بیشتر استفاده می کند.

برخی دیگر از ریاضیات منطق ورزش نویسندگی هر یک از این فعالیتها از قسمت خاصی از مغز استفاده می کنند.این مسئله در مورد نیروهای روانی نیز صادق است . همه ما هر کدام تا حدی از پتانسیل های روانی خود استفاده می کنیم .برخی از افراد فقط می دانند که چه وقت چیزی در حال وقوع است یا می توانند نتیجه یک حادثه را بهتر از دیگران پیشگویی کنند یا می توانند حس کنند که فردی را که ملاقات می کنند کاراکتر خوب یا بدی دارد.

همه اینها نشان دهنده استفاده از نیروهای روانی می باشد هر کسی می توانند با تمرین مناسب تله کینزی را یاد بگیرد .

تنها چیزی که مانع پیشرفت شما می شود باور نکردن خودتان است درست مانند بچه ای که می گوید “من نمی توانم ریاضیات را یاد بگیرم اینکار غیر ممکن است”.

دوستانی که میخواهند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرند متن زیر را به دقت بخوانید


تله کینزی

آموزش تله کینزی :

راه های زیادی برای تله کینزی وجود داره ولی من ساده ترین و سریع ترین راه رو بهتون می گم چون می دونم بیشترتون مثل خود من عجولید و می خواهید همون دفعه اول بتونید این کارو انجام بدید.

ولی دوستان اینو بهتون بگم که کلید موفقیت تو تله کینزی3 چیزه :

1- ایمان و اعتقاد به توانایی های انسان  و ماورا الطبیعه

2- صبر و حوصله

3- تمرین تمرین تمرین تمرین تمرین

فکر کنم به اهمیت تمرین پی بردید .

آموزش تله کینزی

نکات :

خب دوستان ما برای شما بهترین آموزش تله کینزی را فراهم آوردیم که میتونید در کمترین زمان ممکن در 2 روز تله کینزی را یاد بگیرید

مزایایی فراوانی این آموزش دارد این که بر اساس تجربه میباشد که نکات کلیدی و طلایی که در آموزش تله کینزی نوشته شده است که شما را سردرگم

نکرده به راحتی میتوانید در کمترین زمان تله کینزی را یاد بگیرید و در تله کینزی به پیشرفت چشم گیری داشته باشید

هیچ چیز غیرممکن نیست . شما هرکاری که بخواهید میتونید بکنید. پس با اراده و اطمینان تمارین رو انجام بدین و بدونید تله کنیزی یک واقعیت است .

بسیاری انرا انجام داده اند .شک مانند دیواری است که بین شما و تله کنیزی قرار میگیرد از روی این دیوار عبور کنید و انرا پشت سر بگذارید.

تله کینزی را بهترین شکل به شما یاد میدهیم

 برای دانلود این آموزش لینک زیر را کلیک بکنید


http://s8.picofile.com/file/8289125242/Down_arrow.gif


,تله کینزی,تله کینزی ویکی پدیا,تله کینزی دروغ,تله کینزی در دو روز,تله کینزی آموزش,تله کینزی حرفه ای,تله کینزی اپارات,تله کینزی در یک هفته,تله کینزی جادوگر شرقی,تله کینزی Pdf,تله کینزی چیست ویکی پدیا,تله كینزی ویكی پدیا,آموزش تله کینزی ویکی پدیا,تله کینزی دروغ یا واقعیت,تله کینزی دروغ است,آموزش تله کینزی در دو روز,دانلود کتاب تله کینزی در دو روز,دانلود کتاب آموزش تله کینزی در دو روز,آموزش تله کینزی در دو روز رایگان,آموزش کامل تله کینزی در دو روز,تله کینزی آموزش Pdf,آموزشی تله کینزی,آموزش تله کینزی تصویری,آموزش تله کینزی در یک روز,آموزش تله کینزی Pdf رایگان,آموزش تله کینزی در 2 روز,آموزش تله كینزی,آموزش تله کینزی به زبان فارسی,آموزش تله کینزی حرفه ای,تله کینزی در اپارات,اموزش تله کینزی اپارات,اموزش تله کینزی در یک هفته,ماکرو تله کینزی جادوگر شرقی,آموزش تله کینزی جادوگر شرقی,آموزش تله کینزی Pdf,آموزش کامل تله کینزی Pdf,دانلود آموزش تله کینزی Pdf